Бюро Перекладів

Переклад з англійскої на російську або українську мову

Наша компанія надає послуги з перекладу технічної, юридичної документації та інших видів спеціалізованої літератури з англійської на українську та російську мови. Вузька спеціалізація і жорсткий відбір перекладачів у нашу команду дозволяють нам дотримуватися найвищих стандартів та задовольняти потреби наших клієнтів в якісному перекладі у чітко встановлені терміни. 

Технічний переклад суттєво відрізняється від художнього перекладу, йому притаманний формально-логічний стиль, який характеризується насамперед точністю та дотриманням однорідності термінології. Спеціалісти такого профілю мають досконало володіти мовою наукової та технічної літератури.

Для оптимізації та продуктивної роботи, ми використовуємо автоматизовані перекладацькі інструменти (CAT- інструменти), а також програмні продукти власної розробки (Projetex, ExactSpent, AnyCount, AcroLexic, AnyLexic), що гарантує узгодженість перекладу у всьому проекті, а також забезпечує зручний та ефективний робочий процес для перекладачів, менеджерів проектів та коректорів нашого бюро перекладів.

Корпорації та великі промислові концерни довіряють нам переклади інструкцій по використанню та управлінню як побутової техніки, так і складного промислового устаткування, переклад виконавчої технічної та проектної документації, переклад документації для будівництва та багато іншого. Наші клієнти завжди залишаються задоволеними від співпраці з нами, а ми, у свою чергу, робимо все можливе для того, щоб виправдати їх довіру.

Локалізація

Наша компанія надає послуги з локалізації програмного забезпечення від невеликих застосувань та утиліт до спеціалізованих програмних продуктів та операційних систем, а також дисплейних текстів, документації та веб-сайтів.

Локалізація - це процес перекладу, який для досягнення високих результатів потребує спеціального технічного супроводу. Локалізація завжди виконується декількома спеціалістами, обов’язково під наглядом принаймні одного програміста. Такий підхід дійсно корисний та підвищує якість перекладу, оскільки перекладачі можуть не знати усіх особливостей роботи у сфері програмного та апаратного забезпечення

Використання спеціалізованих інструментів, а також утиліт та програм, розроблених безпосередньо у компанії AIT, дозволяють нам повною мірою задовольняти потреби наших клієнтів та гарантувати їм виконання замовлення з дотриманням усіх термінів